Sortimisvalik
 • Hind
 • Lisamise kuupäev
Ruudustik
Loend

CCCP Escape Rooms: Execution Chamber

Lootsi 8, Tallinn, Harju maakond

1Pildid
Küsimus ei ole selles, kas te olete süüdi. Teid on juba süüdi mõistetud. Ning kuigi tõeline süüdlane on vabadust nautimas, olete teie järgemööda elektritooli saadetud. Retsivistide käe all vangistatuna, peate te omadele inimestele ise elektrilöögi andma. Kas annate alla ja hukute või leiate väljapääsu? Lisainfo ja broneerimine: https://pogenemistoad.
 

CCCP Escape Rooms: Mission: Cuban Crisis

Lootsi 8, Tallinn

1Pildid
1962. aasta oktoobri lõpupäevil hoidis kogu vaba maailm hinge kinni. See oli Kuuba kriisi aeg. Tegemist oli külma sõja ohtlikuma sündmusega. Neil päevil püüdsid tookordne USA president John F Kennedy ja Nõukogude Liidu liider Nikita Hruštšov saavutada kompromissi, et päästa inimkond hukust ja ära hoida tuumasõda.
 

CCCP Escape Rooms: Firefighters escape room, Pärnu

Papiniidu 50, Pärnu, Pärnu maakond

1Pildid
CCCP Põgenemistoad ja Päästeamet on poole aastase töö tulemusena saanud valmis tõenäoliselt maailma parima põgenemistoa. Selles põgenemistoas tuleb mängijatel pommidest eemale hoida (Jah, päris pommidest, nendest, mis päästeamet leidnud on). Põgenejad saavad kogeda, mis tunne on teha suitsusukeldumist kukkuvate lagede saatel, tuleb varuda varusi ja end ümbritesv ala ohutuks teha.
 

CCCP Escape Rooms: Medical Experiment

Kuninga 28, Pärnu, Pärnu maakond

1Pildid
NÕUKOGUDE AEGNE LAATSARET, MIS ON VÕTNUD KÕRTSI KUJU, PEALTNÄHA SÕBRALIK KÕRTSMIK, NING ÄKILINE TEADVUSE KAOTUS. ÄRGATES JÄRSKU MEDITSIINILISE EKSPERIMENDI KESKMES, ON JÄÄNUD VAID ÜKS VÕIMALUS – PÕGENEDA! Nõukogude aegne laatsaret on võtnud üsna hubase kõrtsu kuju. Kõrtsmik ise paistab samuti sõbralik inimene, ning sõpruskonnal on soov kvaliteetaeg veeta.
 

CCCP Escape Rooms: Pärnu Prison

Sillutise 1, Pärnu

4Pildid
2007 aastal suleti reaalne Pärnu vangla. See aasta taasaavasime koha Põhjamaade ja Baltikumi suurima põgenemistubade kompleksina.Norrast, Rootsist, Taanist, Soomest, Leedust, Lätist ei leia ühtki sedavõrd mõistatusi täis põgenemistuba. Kompleks on mõeldud kuni 24-liikmelisele seltskonnale. Pürotehnika, heli- ja eriefektid, näitlejad ning põnevad tsenaariumid, mida läbi kogeda.
 

CCCP Escape Rooms: KGB Cells

Papiniidu 50, Pärnu

1Pildid
Olete mööda kõndimas KGB peidupaigast ja satute ootamatult peale linnaametniku mõrvale. Mõrva autoriks on KGB spioon. Ilmselgetel põhjustel ei saa ta Teid minema lasta, see oleks liialt ohtlik. Spioon otsustab teid pantvangi võtta ja lukustab Teid KGB kongidesse. Samal ajal kui Teid on luku taha pandud, peab spioon linnaametniku laibaga tegelema. Teil on 60 minutit, et kongidest pääseda.
 

CCCP Escape Rooms: Examination Room

Papiniidu 50, Pärnu

1Pildid
HÄMARAD ÜLEKUULAMISRUUMID, PEATSELT TAGASI SAABUVAD SÕDURID JA 60 MINUTIT PÕGENEMISEKS. KAS TE SUUDATE PÄÄSEDA? On aasta 1941 ja Te olete tegemas turismireisi Eestis. Paraku kaotab Eesti kontrolli riigi üle, sest Nõukogude liit on alustamas küüditamisega. Juhtumisi olete enda teadmata mööda liikumas KGB peidupaigast ja satute nõukogude sõduritega kokku.
 
  7 Otsingutulemust.Lehel
  Style Selector
  Select the layout
  Choose the theme
  Preset colors
  No Preset
  Select the pattern