Sortimisvalik
  • Hind
  • Lisamise kuupäev
Ruudustik
Loend

Paintball at Pärnus' Old Brewery

Suur-Jõe 10/12, Pärnu

7Pildid
Korraldame Pärnu vana õlletehase mitmel korrusel seikluslikke paintballi lahinguid. Pakume varustuse renti, mängude läbiviimist ja sünnipäevade/firma ürituste korraldamist. Hinnad alates 18€ inimene. Lisainfo ja broneerimine: https://paintball-parnu-ou.business.site/ või https://www.facebook.
 

Purjetamine Tallinna lahel

Regati pst 1, Tallinn, Harju maakond

12Pildid
550€

Pärnu Kardikeskus Välirada

J.V. Jannseni 50a, Pärnu, Pärnu maakond

7Pildid
Pärnu Kardikeskuse välirada pakub suurepärast võimalust võtta mõõtu sõprade ja perega viibides värskes õhus. Erinevad paketid ja ürituste korraldamise võimalus. Lisainfo ja broneerimine https://www.kardikeskus.
 

Pärnu Kardikeskus Siserada

Savi 36, Pärnu, Pärnu maakond

6Pildid
Pärnu Kardikeskuse siserada pakub suurepärast võimalust veeta mõnusalt aega pere või sõpradega ka siis kui väljas müristab äike ja kallab vihma või sajab hoopis lund. Erinevad paketid ja ürituste korraldamise võimalused. Hinnad algavad juba 5eur/4min täiskasvanu ja 5eur/8min lapsed kuni 9. eluaastat. Lisainfo https://www.kardikeskus.
 

Avamerejaht Tormilind

Lesta 16/18, Tallinn, Harju maakond

6Pildid
Tormilind on 13.62m Cetus (Poola.k. vaal) tüüpi A kategooria ookeanijaht. Kui otsid seiklusi merel või soovid niisama külastada mõnda saarekest siis Tormilinnu kaptenid on lahkesti valmis sind abistama. Kogenud meremeestena naudivad nad igat sekundit merel ning igav nendega juba ei hakka. Kuulda saab lugusid maalt ja merelt ning kindlasti ka paljusid Tormilinnu seiklusi.
450€

Paadirent Lustipargis

Paide Maantee 4a, Pärnu, Pärnu maakond

5Pildid
Rendi omale aerupaat Lustipargist ja mine avastama Pärnu jõe saladusi. Lisatasu eest on võimalik ka paadimootori rent 10 eur/h. Paketis sisaldub: paat Kiili 440, aerud, päästevestid mida leidub ka pisematele. Paketi hind on 10 eur/h.
 

Wakeboard Lustipargis

Paide Maantee 4a, Pärnu, Pärnu maakond

7Pildid
Kui eelistad talviti lumelauda, siis veelauasõit on kaatritagune lumelauasõidu versioon ja peaks sulle ideaalselt sobima. Erinevus lumelauasõidust talvel seisneb selles, et lumi on ümberringi mõnusalt soojaks veeks sulanud, hüpped õnnestuvad lihtsamini ja mitte just ebaoluline fakt -  kukkuda ei ole valus.
 

Banaanisõit Lustipargis

Paide Maantee 4a, Pärnu, Pärnu maakond

5Pildid
Banaanisõit Pärnu jõel kuni kaheksale inimesele on suurepärane viis kuidas sisustada osa oma päevast suvises Pärnus. Sõit kestab 15min ja maksab 10 eur inimese kohta, minimaalselt 5 inimest. Kogu varustus kohapealt.
 

SUP Lustipargis

Paide Maantee 4a, Pärnu, Pärnu maakond

6Pildid
Mõnus aerusurf/SUP ajaviide Pärnu jõel. 15 eur/h. Hinnas sisaldub SUP laud, spetsiaalne aer, kalipso ja päästevest.
 

Lustipargi ujuvsaun

Paide maantee 4a, Pärnu, Pärnu maakond

5Pildid
Ujuv saun toreda ja abivalmis perenaisega. Modernne vineerist kahekordne platvorm, ehitatud mõeldes veespordi harrastamisele. Mahutab pardale lahedalt 10-15 inimest. Suur lavaruum, kuhu mahub korraga leili võtma 8 inimest. Päikesetekk ning vettehüppamise võimalus teisel korrusel.
 

ATV Safari Reius

Jõekalda 13, Paikuse, Pärnu maakond

6Pildid
Tule puhka aktiivselt värskes õhus ja naudi loodust. Unusta umbne tuba ja kutsu sõbrad kaasa või tule perega ning tee omale kingitus elamusrohke ATV sõidu näol. Kirjeldus: ATV matk toimub instruktori juhtimisel. Kõik matkad algavad Reiust ja läbivad neid looduskauneid kohti: Reiu, Paikuse, Uulu, Võiste, Tahkuranna, Kilingi-Nõmme, Mõisaküla ja Läti. Matka pikkused on 20 - 200+ km.
 

River Tour Combo Mini

Uus-Sauga 62, Pärnu, Pärnu maakond

4Pildid
2h – 30 EUR; iga järgnev tund – 15 EUR; Minimaalne kasutusaeg: 2 tundi. Mugav võtta väikse perega või sõbraga ette sõit jõel. 2,5hj mootor on piisav, et teie lõbusõit kulgeks rahulikus tempos ning aerutama ei pea. Näitame teile kaardil ette mõned vaatamisväärsused, mida saate näha jõesõidu jooksul. Mõeldud lõbusõitjatele.
 
26 Otsingutulemust.Lehel
Style Selector
Select the layout
Choose the theme
Preset colors
No Preset
Select the pattern