Sortimisvalik
  • Hind
  • Lisamise kuupäev
Ruudustik
Loend

Speedboat trips on Pärnu bay and river.

Pärnu

1Pildid
Teeme suveperioodil lõbureise kaatriga. Sõita saab Pärnu jõel, lahel ja ka väikesaartele s.h Kihnu. Keskkajutiga kaatris ei ole takistuseks ootamatu vihmasabin, küll aga ei saa merele minna lubatust suurema tuule ja lainetusega. Kaatris on kohti kuni kuuele reisijale, mis on sobilik nii eraisikutele kui ka firmadele  väiksema kollektiiviga väljasõiduks.  Veesuusa ja  veelaua sõit.
 

Hustler's Billiard Club

Riia Maantee 106A, Pärnu, Pärnu maakond

10Pildid
PARIM PILJARDISAAL PÄRNUS! Juba seitse aastat tegutsenud ja ainult paremaks muutunud piljardisaal ootab uusi ja vanu sõpru külla. Meil on pakkuda: 5 piljardi lauda, 2 snuukrit, vene piljard. Lisaks saab mängida noolemängu ja ka pokkerit. Meil on parim varustus ja hooldatud lauad, mis loovad eeldused ka professionaalsel tasemel mängimiseks.
 

CCCP Escape Rooms: Execution Chamber

Lootsi 8, Tallinn, Harju maakond

1Pildid
Küsimus ei ole selles, kas te olete süüdi. Teid on juba süüdi mõistetud. Ning kuigi tõeline süüdlane on vabadust nautimas, olete teie järgemööda elektritooli saadetud. Retsivistide käe all vangistatuna, peate te omadele inimestele ise elektrilöögi andma. Kas annate alla ja hukute või leiate väljapääsu? Lisainfo ja broneerimine: https://pogenemistoad.
 

CCCP Escape Rooms: Mission: Cuban Crisis

Lootsi 8, Tallinn

1Pildid
1962. aasta oktoobri lõpupäevil hoidis kogu vaba maailm hinge kinni. See oli Kuuba kriisi aeg. Tegemist oli külma sõja ohtlikuma sündmusega. Neil päevil püüdsid tookordne USA president John F Kennedy ja Nõukogude Liidu liider Nikita Hruštšov saavutada kompromissi, et päästa inimkond hukust ja ära hoida tuumasõda.
 

CCCP Escape Rooms: Firefighters escape room, Pärnu

Papiniidu 50, Pärnu, Pärnu maakond

1Pildid
CCCP Põgenemistoad ja Päästeamet on poole aastase töö tulemusena saanud valmis tõenäoliselt maailma parima põgenemistoa. Selles põgenemistoas tuleb mängijatel pommidest eemale hoida (Jah, päris pommidest, nendest, mis päästeamet leidnud on). Põgenejad saavad kogeda, mis tunne on teha suitsusukeldumist kukkuvate lagede saatel, tuleb varuda varusi ja end ümbritesv ala ohutuks teha.
 

CCCP Escape Rooms: Medical Experiment

Kuninga 28, Pärnu, Pärnu maakond

1Pildid
NÕUKOGUDE AEGNE LAATSARET, MIS ON VÕTNUD KÕRTSI KUJU, PEALTNÄHA SÕBRALIK KÕRTSMIK, NING ÄKILINE TEADVUSE KAOTUS. ÄRGATES JÄRSKU MEDITSIINILISE EKSPERIMENDI KESKMES, ON JÄÄNUD VAID ÜKS VÕIMALUS – PÕGENEDA! Nõukogude aegne laatsaret on võtnud üsna hubase kõrtsu kuju. Kõrtsmik ise paistab samuti sõbralik inimene, ning sõpruskonnal on soov kvaliteetaeg veeta.
 

CCCP Escape Rooms: Pärnu Prison

Sillutise 1, Pärnu

4Pildid
2007 aastal suleti reaalne Pärnu vangla. See aasta taasaavasime koha Põhjamaade ja Baltikumi suurima põgenemistubade kompleksina.Norrast, Rootsist, Taanist, Soomest, Leedust, Lätist ei leia ühtki sedavõrd mõistatusi täis põgenemistuba. Kompleks on mõeldud kuni 24-liikmelisele seltskonnale. Pürotehnika, heli- ja eriefektid, näitlejad ning põnevad tsenaariumid, mida läbi kogeda.
 

CCCP Escape Rooms: KGB Cells

Papiniidu 50, Pärnu

1Pildid
Olete mööda kõndimas KGB peidupaigast ja satute ootamatult peale linnaametniku mõrvale. Mõrva autoriks on KGB spioon. Ilmselgetel põhjustel ei saa ta Teid minema lasta, see oleks liialt ohtlik. Spioon otsustab teid pantvangi võtta ja lukustab Teid KGB kongidesse. Samal ajal kui Teid on luku taha pandud, peab spioon linnaametniku laibaga tegelema. Teil on 60 minutit, et kongidest pääseda.
 

CCCP Escape Rooms: Examination Room

Papiniidu 50, Pärnu

1Pildid
HÄMARAD ÜLEKUULAMISRUUMID, PEATSELT TAGASI SAABUVAD SÕDURID JA 60 MINUTIT PÕGENEMISEKS. KAS TE SUUDATE PÄÄSEDA? On aasta 1941 ja Te olete tegemas turismireisi Eestis. Paraku kaotab Eesti kontrolli riigi üle, sest Nõukogude liit on alustamas küüditamisega. Juhtumisi olete enda teadmata mööda liikumas KGB peidupaigast ja satute nõukogude sõduritega kokku.
 

Ship Trip Pärnu

Pärnu

5Pildid
Ship tripi puhul on tegu ujuva saunamajaga, mis pakub elamuskruiise Pärnu jõel ja merel. Kuigi alus mahutaks rohkem inimesi, lubab seadus kuni 20 inimest korraga pardale. Tavapärase kruiisi kestvus on kuni 2 tundi, kuid reisijal on alati võimalus kruiisi ka privaatürituse jaoks rentida.
 

LaserTag Pärnu

Lao 11, Pärnu

17Pildid
Laserpark on Pärnus esimene ja ainuke uudse laservarustusega meelelahutuse ning pidude koht, mis pakub 500-ruutmeetrisel pinnal adrenaliini ja põnevust nii lastele kui ka täiskasvanutele. Laserlahing toimub rohkem kui 300-ruutmeetrisel lasermängu väljakul, mis on varustatud erinevate labürintide, peidikute ja suure sillaga.
 

NastyDog Paintball

Pärnu

8Pildid
Pakume omaltpoolt kolme mänguplatsi Pärnumaal kus paintballi lahinguid korraldada. Stardikomplekt 200 palliga 20.- EUR, Stardikomplekt 500 palliga 26.- EUR. Lisapallid kohapeal 100 palli 3.50; 200 palli 7.
 
26 Otsingutulemust.Lehel
Style Selector
Select the layout
Choose the theme
Preset colors
No Preset
Select the pattern